שיטת לימוד

שיטת לימוד
שיטת לימוד דיבור

הצלחתמתודולוגיה לימוד דיבור אנגלית בשביל תלמידי היא בזה שאני נותן להם לקרוא מאמרים בנושאים שמעניינים אותם ואז אנחנו מדברים אליהם. השתמשתי בשיטה זו בהצלחה בכמה ומדינות שונות שהם לימדתי. קודם כל המאמרים היו קשורים למגוון שטחי התעניינות של התלמיד .לדוגמא אם התלמיד יש ענין בתעשיית המכוניות מקבל מאמר בנושא זהיהיה לו יותר קל להבין את האנגלית בגלל שיש לו בסיס בהבנת הנושא בשפתו .קריאה זו דרך פשוטה וטובה ללמוד אוצר מילים וסגנון דיבור. היתרון בשיטה זו בדיבור אם התלמיד על המאמר זה נותן לי מהר מאד לראות את בעיות הדיבור של התלמיד. אז אפשר לתקן את הבעיה בלימוד דקדוק .שליחת המאמרים נעשית דרך האינטרנט .

עוד שיטה מוצלחת שלי זה לתת שאלות קצרות בנושאיםשונים כדי שהתלמיד יתחיל לדבר אנגלית. זו שיטה ששמה דגש על דקדוק אנגלית ומהר מאד מתרגל התלמיד את מבנה הדקדוק בדיבור.

 

 


 

שיטת לימודנקודת מבטי על עריכה

עריכת מאמרים או עבודות או אפילו סיפור בשבילי זה היכולת לשים את עצמי בנעלים של הכותבת,

דרך נקודת מבטו הכוונה שפתו ורצונו. אחרי זה תפקידי לשים את אוזני קרוב למילים וליצור את זרם

מנגינת המילים עד שהכתיבה ושמיעתה נשמעים כמו מוסיקה נפלאה. אז אני יודע שעשיתי עבודה

טובה.

השיטה:

1) השיטה המסורתית אני מתרגם את העבודה כמו שהיא באופן מקצועי מושלם

2) שיתוף פעולה אתה אומר לי מה בדיוק את רוצה ואנחנו בונים ביחד את הכתיבה.

 

 


 

 

שיטת לימוד פרזנטציה

הרבה לקוחות באים אלי עם רעיון לפרזנטציה או עם חומר כמעט מוכן.אני עובד עם הלקוח בשתי שיטות. אחת עובדים על שיפור השפה בפורמט הפרזנטציה יכול להיות בדקדוק או במה שבאמת הוא רוצה להגיד באנגלית . בשנית עובדים על הפרזנטציה בזמן אמת, בעזרה על תווך זמן ועל שפת גוף. אפשרות להשתמש בטייפ כדי לשמוע את עצמך בפרזנטציה.

 

 

 


 

שיטת לימוד כתיבה

יש לי הרבה ניסיון לתת עזרה בכתיבה לאנשי מקצוע לשפר את כתיבתם באנגלית במקצועם לצורכי עבודתם המקצועית לדוגמא כתיבת מכתב אלקטרוני תוכן אינטרנטי וכו. יש שתי שיטות לכך, אחת משתמשים בחומר חדש שהלקוח רוצה או שיטה שניה חומרים שכבר נכתבו .בכל מקרה אני משתמש בשפה הרשמית לכתיבת מכתב או תוכן אינטרנטי כמו שנהוג בעולם העסקים. בנוסף אני בודק את רמת הדקדוק והשימוש הנכון בשפת הכתיבה ומתקן לפי הצורך.